ul. Sienkiewicza 3, pok. nr 1, 98-200 SIERADZ
Pon - Pt 08:00-16:00
605 880 208
667 449 558

Domy styropianowe

Budujemy doskonałe domy ze styropianu

Wykorzystujemy najnowocześniejszą dostępną na rodzimym rynku technologię. Dzięki temu oferujemy naszym klientom rozwiązania trwałe, ekologiczne i atrakcyjne ekonomicznie. Proponujemy m.in. wysokiej jakości domy z kształtek styropianowych. Konstrukcje tego typu charakteryzują się wytrzymałością, a także doskonałą termoizolacją. Do budowy wykorzystujemy oczywiście najtwardszy możliwy rodzaj styropianu, który wykazuje odporność na niskie i wysokie temperatury, a także działanie substancji chemicznych.

Dlaczego warto postawić na dom z elementów styropianowych?

Konstrukcje tego typu są doskonale zaizolowane termicznie. Dzięki temu bardzo łatwo jest utrzymać w ich wnętrzu wysoką temperaturę, co z kolei pozwala zaoszczędzić na paliwie grzewczym. Proponowane przez nas projekty domów styropianowych są tanie w budowie, a jednocześnie spełniają wszelkie normy i standardy bezpieczeństwa. Wybudowanie konstrukcji w stanie surowym zamkniętym to kwestia ledwie kilku tygodni! Choć proces budowy trwa stosunkowo krótko, nie oznacza to, że domy ze styropianu są nietrwałe – konstrukcje tego typu mogą być bezproblemowo użytkowane nawet przez sto lat!

Oszczędność i wysoka jakość budownictwa

Domy wykonane w technologii styropianowej to wyśmienite rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają ekologicznego, taniego w utrzymaniu, a jednocześnie solidnego domu. Po co wydawać krocie na tradycyjne konstrukcje, skoro można postawić na nowoczesną technologię i wyjść przy tym korzystnie pod względem finansów? Szacuje się, że styropianowe domy pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie nawet o 30%! Skontaktuj się z nami, jeśli zamierzasz postawić na tego typu wyśmienitą technologię – z pewnością nie będziesz zawiedziony!